Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Firma

 O nas

Firma Spin Bobko i Staniewski to firma prywatna, istniejąca na rynku od 1992 roku, w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki wysokiej jakości produktom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów.

Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce rozbudowy i modernizacji firmy, przy jednoczesnym poszerzaniu asortymentu wyrobów i usług, w ciągu zaledwie kilku lat staliśmy się liderem wśród producentów wszelkiego rodzaju systemów przeciwsłonecznych, przeciwowadowych i zabezpieczających. Ponadto w swojej ofercie posiadamy najnowszej generacji napędy i automatykę firm należących do światowych liderów branży elektronicznej.

 SPIN Budynek główny

Oferowane przez nas wyroby, dzięki starannemu wyselekcjonowaniu dostawców,  wykonane są z wysokiej jakości komponentów gwarantujących ich trwałość i niezawodność, czego potwierdzeniem jest uzyskanie licznych atestów, certyfikatów, rekomendacji oraz nagród plasujących nas w ścisłej czołówce firm oferujących podobne produkty i usługi. Dynamiczny wzrost sprzedaży potwierdza, iż nasze produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Na większość z naszych wyrobów gotowych posiadamy Aprobatę Techniczną stwierdzającą jego przydatność do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie. Na wykonane i zamontowane przez nas produkty udzielamy gwarancji, a po jej upływie zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Wysoka jakość wyrobów oraz usług obok ceny i terminowości jest dla nas podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia wśród naszych klientów opinii zaufanego partnera.

Siedziba naszej firmy mieści się w Kurowie (6 km od Szczecina, 8 km od granicy z Niemcami) i zajmuje obecnie 1,35 ha powierzchni, na której znajduje się nowoczesna hala produkcyjna (1300 m ), magazyn (1000 m ) oraz budynek biurowy (500 m )

W celu zaspokojenia wciąż rosnących potrzeb oraz zainteresowania ze strony Klientów, otworzyliśmy biuro handlowe mieszczące się w centrum Szczecina przy ulicy Jagiełły 20a, gdzie można zapoznać się z ciekawą ekspozycją produktów oferowanych przez naszą firmę. Prezentacja ta umożliwia dokładne obejrzenie oraz wybór systemu najbardziej dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta.

Biuro handlowe będzie nieczynne - do odwołania, za utrudnienia bardzo przepraszamy. Zapraszamy do kontaktu z biurem w Kurowie.

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2018 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.