Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Blog

DESIGN TO LIGHT - Pergola Vega

powiększ

29.03.2017

Dzięki oryginalnej koncepcji oświetlenia jako elementu wyposażenia, VEGA jest unikatowym produktem: zewnętrzne światła podkreślają jej pociągającą formę i innowacyjny design.
Minimalistyczny styl i wszechstronność zastosowania łączy się z odpornością materiałów i koncepcji czystego wzoru: rynny i filary są instalowane w tej samej linii, są niewidoczne, dotyczy to również wsporników i śrub mocujących.

Pergola może być zintegrowana z systemem Zip screen, markiz bocznych i czołowych, specjalnie przystosowane słupy nośne pozwolą na całkowite ukrycie zwiniętej tkaniny. System oferuje szeroką gamę tkanin (przezroczystych, filtrujących i zaciemniających) w celu spełnienia wymagań dotyczących oświetlenia i ochrony przed wiatrem / deszczem.

Jeśli chodzi o oszczędność energii, VEGA, podobnie jak wszystkie inne produkty GENNIUS, odpowiada potrzebom klienta przez cały rok: zimą zmniejsza dyspersję ciepła i pozwala na idealną kontrolę temperatury w pomieszczeniu. Latem pergola chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV i przyczynia się do zmniejszenia przegrzania, a także zmniejszenia zużycia klimatyzacji.

Maksymalny komfort zapewnia nowoczesna automatyka: aplikacje na smartfona i tablet umożliwiają zdalne sterowanie konstrukcją, dzięki czemu klient może zamykać lub otworzyć dach przy każdej zmianie pogody. Jak wszystkie produkty Gennius, pergola vega została przetestowana i uzyskała oznaczenie CE jako gwarancję jakości.

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2021 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.