Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Blog

Screen który neutralizuje coronawirus w ciągu kilku sekund

powiększ

26.04.2021

COULISSE WPROWADZA PRZEŁOMOWY EKRAN PRZECIWWIRUSOWY DO POKRYĆ OKIENNYCH

Jak piszą na swoim blogu w ramach zaangażowania w komfortowe i zdrowe pomieszczenia, firma wprowadziła ekran o przełomowych właściwościach przeciwwirusowych. Innowacyjny ekran, który jest szczególnie odpowiedni dla obiektów użyteczności publicznej. Jest pierwszą na rynku tkaniną o szybko działającym i długotrwałym działaniu przeciwwirusowym i antybakteryjnym.

Tekstylia z kolekcji Coulisse, zwalczają drobnoustroje, które mogą powodować dyskomfort lub choroby. W obliczu nowego niebezpieczeństwa, wirusa szalejącego na całym świecie, Coulisse podejmuje nowe wysiłki w celu zapewnienia, że oferowane rozwiązania dotyczące pokryć okiennych przyczynią się do polepszenia zdrowia i bezpieczeństwa w pomieszczeniach.

CORONAVIRUS INAKTYWOWANY W CIĄGU KILKU SEKUND

Utrzymujące się resztki zaraźliwych cząstek wirusa stanowią oczywiste zagrożenie dla zdrowia, zwłaszcza w przestrzeni publicznej. Badania pokazują, że wirusy mogą pozostawać na materiałach przez kilka dni. Jednym z niewielu szczęśliwych faktów na temat korona wirusa jest to, że wirus może zostać zniszczony. Testy z wirusem SARS-CoV-2 na ekranie przeciwwirusowym pokazują, że 99 procent cząstek koronawirusów jest neutralizowany w ciągu 16 sekund.

Eva Jongejan, inżynier tekstylny w Coulisse: "Z radością wprowadzamy na rynek pierwszy ekran, który jest zarówno przeciwbakteryjny, jak i przeciwwirusowy. Ekran został zaprojektowany z szybko działającymi i długotrwałymi działami przeciwwirusowymi i przeciwbakteryjnymi, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Gdy aerozole stykają się z ekranem przeciwwirusowym, wirus nie będzie w stanie się rozproszyć. Tkaniny ekranowe zawsze były preferowanym wyborem dla przestrzeni publicznych, w tym szpitali, ze względu na ich funkcjonalność i trwałość. Szczególnie w przypadku takich budynków obserwujemy zwiększone zapotrzebowanie na rozwiązania higieniczne".

MAKSYMALNA OCHRONA I SPOKÓJ DUCHA

Nowa tkanina screen do zastosowań wewnętrznych, z współczynnikiem otwartości 5 procent, jest częścią serii Screen Essential 3000. Screen Essential to tkanina na bazie PVC i poliestru z splotem 2x2.  Posiada certyfikat Oeko-Tex i jest wolny od wolnych związków organicznych (LZO), ftalanów, formaldehydu i metali ciężkich, dzięki czemu jest bezpieczny dla bezpośredniego kontaktu ze skórą. Wyposażony zarówno w właściwości antybakteryjne, jak i przeciwwirusowe, nowy screen zapewnia maksymalną ochronę przed patogenami.

W ramach serii Screen Essential 3000 jest dostępny w szerokości 250 centymetrów i dostępny w 6 ponadczasowych kolorach od białych i beżowych po odcienie szarości i czerni.

Sprawdź kolory: KATALOG

 

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2021 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.