Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Blog

Nowy system rolet nadstawnych

powiększ

19.12.2018

Styroterm

STYROTERM to system rolet nadstawnych stworzony z myślą o energooszczędnych rozwiązaniach. Charakterystyczna skrzynka posiada bardzo dobre parametry termiczne.

System przebadany w instytucie badawczym IFT ROSENHEIM. Badania wykazały, że proponowane rozwiązanie cechuje nadzwyczaj wysoki współczynnik przenikalności cieplnej (Usb już od 0,40 W/m²K), co plasuje ten system na pierwszym miejscu pośród innych tego typu produktów.

System STYROTERM należy do rodziny rolet nadstawnych, których montaż polega na bezpośrednim osadzeniu skrzynki na ramie okiennej za pomocą odpowiednio dobranego profilu adaptacyjnego. Profile te współpracują z większością profili ram okiennych bądź drzwiowych stolarki drewnianej, aluminiowej oraz PVC. Wykorzystanie tego typu konstrukcji pozwala na zastosowanie tego rozwiązania zarówno w obiektach nowo wznoszonych, jak również w tych istniejących podczas wymiany stolarki okiennej. Zaletą tego rozwiązania jest także możliwość wyboru sposobu rewizji od wewnątrz bądź od zewnątrz pomieszczenia. Ponadto system STYROTERM dostępny jest również w wersji dostosowanej do zastosowania konstrukcji żaluzji fasadowych. Rolety w systemie STYROTERM mogą być wyposażone w moskitierę zabudowaną w skrzynce.  Moskitiera może być zamontowana pomiędzy pancerzem rolety a oknem.

Nowy system rolet

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2021 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.