Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Blog

Zadaszenie stałe

powiększ

21.03.2019

Kropka nad i w ogrodzie i na tarasie, czyli ... ZADASZENIA.

Rozszerz swoją  przestrzeń użytkową przy pomocy pergoli, wiaty samochodowej lub zadaszenia tarasu.

Pergola Skylux

Ile razy pytaliście Nas o zadaszenia, które są trwałe i odporne na obciążenie śniegiem,  przy czym posiadają znaczną powierzchnię? Znaleźliśmy mocne, wysokiej jakości zadaszenie samonośne. Rozwiązanie na lata, które daje Nam różne możliwości konstrukcyjne.

Każda pergola wykonywana pod konkretny wymiar. Mocna konstrukcja aluminiowa lakierowana proszkowo zgodnie z paletą RAL. System dostępny z dachem z poliwęglanu lub szkła. Całość łączona profilami i systemem rynien który pozwala odprowadzić nagromadzoną wodę do słupów nośnych. Cechą charakterystyczną a jednocześnie nowością, cechującą niniejsze dachy nieocieplane jest  możliwość uzyskania większej przestrzeni niż dotychczas. Pragniemy więc zaprezentować Państwu  innowacyjny system, który umożliwia uzyskanie siedmiometrowej przestrzeni pomiędzy dwoma sąsiednimi podporami. Przy głębokości do 6 metrów, niniejsze rozwiązanie umożliwia stworzenie spójnej przestrzeni bez barier i ograniczeń, zarówno pod względem komunikacyjnym jak i wizualnym. Brak ograniczeń kolorystycznych pozwala na stworzenie zadaszenia, które będzie zawsze w doskonałej harmonii z jego otoczeniem. Dla każdego z prezentowanych poniżej wariantów systemu zaplanowano możliwość montażu punktów świetlnych, które dodadzą całości uroku i blasku.  

Zadaszenia tarasowe SPIN

Prezentowane przez nas zadaszenia  nieocieplone charakteryzują się w zależności od wybranego wariantu następującymi cechami.

CLIMALUX

Osiąga głębokość do 4,0 m, a wraz z okapem głębokość 4,5m. Dostępny w określonych, standardowych wymiarach, prosto z magazynu dzięki temu jest dostępny najszybciej.  Spadek zadaszenia waha się w granicy od 5 do 10 stopni, w standardzie 8 stopni. Zadaszenie dostępne z płytami komorowymi 16mm lub 8/10 mm lub ze szkłem bezpiecznym wielowarstwowym. "Od ręki" dostępny w kolorze białym i szary antracyt. Dodatkowo w 8 kolorach standardowych oraz innych kolorach z palety RAL oraz strukturalnych za dodatkową dopłatą.  natomiast  punkty świetlne znajdują się pod krokwiami. Konstrukcję pokryć można  za pomocą płyt komorowych o grubości od 8 do 16mm lub szkłem wielowarstwowym. Przyjazny dla budżetu i prosty system.

Pergola Climalux

CLIMAX

Całkowicie "szyte na miarę" zadaszenie dostępne z płytą z tworzywa sztucznego o grubości 16mm lub 32mm i przeszkleń lub szkła bezpiecznego wielowarstwowego. Maksymalna głębokość do 6 m.  Kolorystyka identyczna jak w modelu Climalux. Nachylenie konstrukcji zmienne w zakresie od 5 stopni do 45 stopni. 

Climax Skylux

CLIMAX PANORAMA

Trzecia wersja zadaszenia, dzięki zastosowaniu rynny o wspomnianej już 7 metrowej szerokości, umożliwia zadaszenie znacznej powierzchni bez konieczności stosowania podziałów. Rynna posiada zintegrowane oświetlenie LED. Zadaszenie do płyt komorowych 16mm lub 32mm lub do szkła bezpiecznego wielowarstwowego. Głębokość przy konstrukcji ze stalowym wzmocnieniem może wynieść 6m. Zadaszenie posiada spadek od 5 do 20 stopni. 

Climax Panorama - 7 metrowa rozpiętość

Zadaszenia tarasowe posiadają certyfikat CE zgodnie z EN 1090-3:2009.

 

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2019 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.