Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Blog

Nowe profile do moskitier ramkowych

powiększ

18.04.2017

Nowe profile w systemie moskitier ramkowych Collar

Profil z kołnierzem (ekstrudowany). W profilu z kołnierzem sam kołnierz został poszerzony o 2,5 mm, co daje większą tolerancję podczas pomiaru. Jednocześnie z oferty zostanie wycofany dotychczasowy profil z kołnierzem.

Profil bez kołnierza (ekstrudowany). Jest to profil dedykowany do okien z okapnikiem lub do nietypowego montażu. Profil można wyposażyć w szczotkę 4,8mm x 6mm w kolorze czarnym (posiadamy również szczotkę szarą 4,8x13mm, 4,8 x 9mm czarną).

   
Nowe profile posiadają odwróconą komorę pod uszczelkę. Uszczelka nie jest widoczna od strony zewnętrznej. Ponadto stosowane dotychczas uszczelki będą zastąpione przez uszczelki okrągłe o jednym wymiarze i dwóch kolorach (czarnym w standardzie i w opcji w kolorze szarym).
W związku ze zmianą kształtów profili, wprowadzony został także nowy narożnik zewnętrzny z tworzywa sztucznego. Narożniki wewnętrzne pozostają te same metalowe. Pojawiły się narożniki wewnętrzne z tworzywa (jednak musimy sprawdzić stabilność moskitiery z takimi narożnikami)


Inne elementy pozostają bez zmian (szpros, haczyki, narożnik wewnętrzny).

 

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2021 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.