Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Firma

 Producent osłon zewnętrznych i wewnętrznych – SPIN (SZCZECIN I OKOLICE)

SPIN Bobko i Staniewski to firma prywatna istniejąca na rynku od 1992 roku, w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki wysokiej jakości produktom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu, solidnie wykształconej kadry zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów.  

Dzięki konsekwentnie realizowanej polityce rozbudowy i modernizacji firmy, przy jednoczesnym poszerzaniu asortymentu wyrobów i usług, w ciągu zaledwie kilku lat staliśmy się liderem wśród producentów osłon zewnętrznych i wewnętrznych – wszelkiego rodzaju systemów przeciwsłonecznych, przeciwowadowych i zabezpieczających. Ponadto w naszej ofercie znajdują się najnowszej generacji napędy i automatyka światowych liderów branży elektronicznej.

 

SPIN Budynek główny

 

Markowe żaluzje, rolety, bramy i inne – wysoka jakość

Oferowane przez nas wyroby, takie jak rolety dzień-noc, plisy, wytrzymałe markizy i inne osłony, są wykonane z wysokiej jakości komponentów. Współpracujemy ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami, dzięki temu nasze artykuły wyróżniają się trwałością i niezawodnością, czego potwierdzeniem są liczne atesty, certyfikaty, rekomendacje oraz nagrody, zdobywane przez nas przez lata działalności. Między innymi te osiągnięcia plasują nas w ścisłej czołówce firm oferujących osłony zewnętrzne i wewnętrzne.

Dynamiczny wzrost sprzedaży potwierdza, że nasza działalność jest doceniana przez Klientów z Polski i z zagranicy.

 

Siedziby i lokalizacja

Siedziba naszej firmy mieści się w Kurowie (6 km od Szczecina, 8 km od granicy z Niemcami) i zajmuje obecnie 1,35 ha powierzchni, na której znajduje się nowoczesna hala produkcyjna (1300 m), magazyn (1000 m) oraz budynek biurowy (500 m).

W celu zaspokojenia wciąż rosnących potrzeb oraz zainteresowania ze strony Klientów otworzyliśmy biuro handlowe mieszczące się w centrum Szczecina, przy ulicy Jagiełły 20 a. Tu można zapoznać się z ciekawą ekspozycją produktów oferowanych przez naszą firmę. Prezentacja ta umożliwia dokładne obejrzenie oraz wybór systemu najbardziej dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Biuro handlowe będzie nieczynne - do odwołania, za utrudnienia bardzo przepraszamy. Zapraszamy do kontaktu z biurem w Kurowie.

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2021 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.