Monter SPIN
    Stała współpraca

    Firma Spin Bobko i Staniewski Sp. j. podejmie współpracę z osobami zajmującymi się montażem przesłon okiennych, rolet, żaluzji oraz bram.

    Zachęcamy do kontaktu nie tylko firmy, ale również osoby posiadające umiejętności w montażu w/w produktów.

    Zapewniamy przeszkolenie w zakresie montażu naszych produktów.

    Osoby/firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny.

    +48 91 431 45 45
    spin@spin.szczecin.pl

      Firma Spin Bobko i Staniewski sp.j producent i dystrybutor przesłon okiennych, rolet, żaluzji, bram zatrudni osobę na stanowisko:

      Pracownik Biurowy

      Obowiązki:

      • koordynacja i obsługa sekretariatu firmy;
      • zapewnianie właściwego przepływu informacji, dokumentów oraz korespondencji;
      • obsługa korespondencji firmowej;
      • sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów;
      • kontakt mailowy z Klientami firmy;
      • przetwarzanie zapytań, wstępna wycena;
      • bieżąca obsługa klienta;
      • wsparcie biura w bieżących zadaniach;

      Wymagania:

      • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne);
      • umiejętność obsługi pakietu MS Office;
      • sumienność, uczciwość i samodyscyplina;
      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
      • kreatywność;
      • umiejętność pracy w zespole;
      • szybkość w podejmowaniu właściwych decyzji;
      • sumienność i staranność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków;

      Oferujemy:

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • stałe godziny pracy od 07:30 do 15:30;
      • atrakcyjne wynagrodzenie;
      • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

      Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

      CV prosimy przesłać na adres email spin@spin.szczecin.pl, z dopiskiem “Pracownik Biurowy”

      Zostaw swoje CV

        Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "SPIN BOBKO I STANIEWSKI SP. J.", Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo, w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych w polityce prywatności i akceptuję jej postanowienia.