Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Nasze realizacje

Nasze realizacje

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszych dotychczasowych realizacji. Zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnych osłon zewnętrznych i wewnętrznych do budynków mieszkalnych i przedsiębiorstw. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem, starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów.

Osłony wewnętrzne – rolety, plisy, żaluzje

Nasze rolety wewnętrzne sprawdziły się m.in. w bibliotece miejskiej oraz w galerii sztuki, harmonijnie łącząc się z pozostałymi elementami wyposażenia wewnątrz obiektu. Zobacz, jakie realizacje wykonaliśmy  do tej pory, klikając w zakładkę obok.

Osłony zewnętrzne – markizy, pergole i inne

Nasze markizy, pergole i rolety zewnętrzne sprawdziły się w wielu szczecińskich restauracjach, prywatnych domach, na uniwersytetach i w wielu innych miejscach, gdzie liczy się trwała i solidna ochrona przeciwsłoneczna i nie tylko. Zaufało nam już wielu Klientów. Sprawdź, jak prezentują się nasze osłony zewnętrzne, klikając w odpowiednią kategorię zdjęć.

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2021 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.