Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Nasze realizacje

Helio Light Screen w budynku Modehpolmo

FABRYKA II

Helio Light Screen to wolnowiszący system wielkogabarytowy, dedykowany do dużych powierzchni szklanych. Jego najważniejszą częścią jest specjalna tkanina SCREEN zaprojektowana do kontrolowania światła.

Jest to najskuteczniejszy sposób kontrolowania ciepła i blasku słońca. Zaawansowana tkanina przeciwsłoneczna jest niezwykle trwała i odporna na promieniowanie UV. 

Jakie są zalety ekranu słonecznego? Tkaniny typu SCREEN chłodzą pomieszczenia. Ekran słoneczny potrafi obniżyć temperaturę pomieszczenia nawet do 15 stopni w ciepłym klimacie. Zwłaszcza gdy decydujemy się instalować osłonę na zewnątrz budynku. Pozwala to znacznie zmniejszyć koszty energii chłodzenia. 

Zapewnia prywatność. Dzięki ekranowi słonecznemu w oknach, jest prawie niemożliwe zajrzeć do wnętrza w ciągu dnia. Za to użytkownik ma doskonałą widoczność na zewnątrz, szczególnie w ciemniejszym kolorze (czarny, brązowy lub ciemny brąz). Zmniejsza odblaski. Ekran słoneczny pomaga zmniejszyć odblaski wpadające przez okna. Ta korzyść może być bardzo korzystna dla biur ze stanowiskami komputerowymi.

W budynku biurowym FABRYKA II projektanci zwrócili uwagę na te właśnie korzyści Helio Light Screena. Na największych przeszkleniach zamontowaliśmy, sterowane manualnie - mechanizmem korbowym, wielkogabarytowe screeny. 

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2020 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.