Zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?


Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj się

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wyślij wiadomość e-mail z prośbą o założenie bezpłatnego konta. Wkrótce po tym na swój e-mail otrzymasz login i hasło dający dostęp do wielu ciekawych zasobów naszej strony.

Zapytaj o login i hasło

Nasze realizacje

Łamacze światła

Piękne daszki z łamaczami światła wzbogaciły fasady budynków przy nowo powstałym odcinku drogi ekspresowej S6. Stałe lamele aluminiowe zamocowane na konstrukcji stalowej to atrakcyjna ozdoba fasady budynku i  system który zapewni komfort ich użytkowania.

Stałe listwy przeciwsłoneczne są często używane jako estetyczne rozwiązanie do osłonięcia całego budynku lub jego części, nawet w miejscach, gdzie nie ma szklanych powierzchni. Zapewniają doskonałą ochronę przed przegrzaniem, są energooszczędne i oferują możliwość regulacji światła wewnątrz pomieszczenia. Osłony przeciwsłoneczne chronią przed olśnieniem, zapewniając jednocześnie wysoki poziom przezroczystości, a także wyróżniają się stabilnością przy silnym wietrze, odpornością na grad i wyjątkowo długą żywotnością.

Więcej o łamaczach światła przeczytacie w dziale zewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, a dokładniej https://spin.szczecin.pl/produkty/lamacze-swiatla/

 

 

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

ZNAJDZIESZ NAS NA

Siedziba firmy

Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo
tel.: +48 91 431 45 45, fax: +48 91 431 45 49
e-mail: spin*!*spin.szczecin.pl

Biuro handlowe (nieczynne)

ul. Jagiełły 20A, 71-260 Szczecin
tel.: +48 91 484 50 86, tel./fax: +48 91 484 38 22
email: centrum*!*spin.szczecin.pl

© 2020 - SPIN Bobko i Staniewski sp. j. - FABRYKA CIENIA

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.