Spin producent ☀️ Szczecin i okolice
    Monter SPIN
    Stała współpraca

    Firma Spin Bobko i Staniewski Sp. j. podejmie współpracę z osobami zajmującymi się montażem przesłon okiennych, rolet, żaluzji oraz bram.

    Zachęcamy do kontaktu nie tylko firmy, ale również osoby posiadające umiejętności w montażu w/w produktów.

    Zapewniamy przeszkolenie w zakresie montażu naszych produktów.

    Osoby/firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny.

    +48 91 431 45 45
    spin@spin.szczecin.pl

      Firma Spin Bobko i Staniewski sp.j producent i dystrybutor przesłon okiennych, rolet, żaluzji, bram zatrudni osobę na stanowisko:

      Pracownik Obsługi Klienta z j. Niemieckim

      Obowiązki:

      • Przyjmowanie telefonów przychodzących
      • Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące produktów, terminów i wycen
      • Przygotowywanie ofert cenowych
      • Przyjmowanie reklamacji
      • Przygotowanie dokumentacji transportowej i faktur.

      Wymagania:

      • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie
      • Znajomość pakietów MS Office i Excell, pdstawowa obsługa komputera
      • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
      • Wysoki poziom kultury osobistej oraz nastawienie na klienta
      • Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu

      Mile widziane:

      • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta, w branży roletowej
      • Znajomość programu Comarch Optima

      Oferujemy:

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • stałe godziny pracy od 07:30 do 15:30;
      • atrakcyjne wynagrodzenie;
      • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

      Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

      CV prosimy przesłać na adres email spin@spin.szczecin.pl, z dopiskiem „Pracownik z jęz. Niemieckim”

      Zostaw swoje CV

        Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "SPIN BOBKO I STANIEWSKI SP. J.", Kurów 23, 72-001 Kołbaskowo, w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych w polityce prywatności i akceptuję jej postanowienia.