Wspaniała ochrona przed Słońcem. Markiza tarasowa w kilku wariantach jako: markiza kasetowa daje ochronę tkaninie po zwinięciu, markiza w pół-kasecie czy markiza wolnowisząca z opcją daszka.

    Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

    Piękne daszki z łamaczami światła wzbogaciły fasady budynków przy nowo powstałym odcinku drogi ekspresowej S6. Stałe lamele aluminiowe zamocowane na konstrukcji stalowej to atrakcyjna ozdoba fasady budynku i system który zapewni komfort ich użytkowania.

    Stałe listwy przeciwsłoneczne są często używane jako estetyczne rozwiązanie do osłonięcia całego budynku lub jego części, nawet w miejscach, gdzie nie ma szklanych powierzchni. Zapewniają doskonałą ochronę przed przegrzaniem, są energooszczędne i oferują możliwość regulacji światła wewnątrz pomieszczenia. Osłony przeciwsłoneczne chronią przed olśnieniem, zapewniając jednocześnie wysoki poziom przezroczystości, a także wyróżniają się stabilnością przy silnym wietrze, odpornością na grad i wyjątkowo długą żywotnością.

    Nowa inwestycja na prawobrzeżu, nowe mieszkania w nowoczesnej, kameralnej zabudowie w ofercie Spółdzielni Mieszkaniowej Dąb.