Silnik do rolet SP Rescue – Opracowany, aby ratować życie. Ewakuacja podczas pożaru jest dużo łatwiejsza.
W sytuacji awaryjnej wszystko musi przebiegać szybko! Dlatego silnik do rolet SP Rescue firmy SELVE otwiera osłonę na drodze ewakuacji w ułamku sekundy i przy użyciu jednego uchwytu, nawet w przypadku awarii prądu. To rozwiązanie jest czysto mechaniczne, a dzięki temu nie wymaga żadnej konserwacji.

Jak to działa? W przypadku manualnego odblokowania wałek sprężynowy podciąga osłonę do góry i otwiera drogę na zewnątrz. Absolutna nowość na rynku!

Napęd do rolet przeznaczony do dróg ewakuacyjnych
Napęd SP Rescue został zaprojektowany z myślą o szybkim podnoszeniu rolet w drogach ewakuacyjnych. Roletę można podnieść w ciągu kilku sekund, wykonując jedną prostą czynność – nawet w razie awarii zasilania.
To czysto mechaniczne rozwiązanie jest całkowicie bezobsługowe i równie proste, co skuteczne: Po ręcznym zwolnieniu wałek sprężynowy przesuwa roletę do góry i odblokowuje drogę na zewnątrz.

Zalety

Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki mechanicznemu odblokowaniu awaryjnemu
Proste, mechaniczne ustawianie punktów krańcowych „Punkt do punktu”
Łatwe ponowne uruchomienie po awaryjnym podniesieniu
Nie trzeba ponownie ustawiać punktów krańcowych
Zupełnie bezobsługowy
Niewielkie wymiary (głowica silnika i długość napędu)

Logo Selve

Selve to niemiecki producent  napędów i sterowania do rolet i tekstylnych osłon przeciwsłonecznych oraz mechanicznych elementów rolet. Jest naszym partnerem biznesowym od  samego początku, wybraliśmy produkty Selve bo są niezawodne i wysokiej jakości. Najnowszy produkt tej marki udowodnił, że są również przemyślane i innowacyjne. Długo czekaliśmy na takie rozwiązanie. Komfort obsługi i bezpieczeństwo jest dla Nas jak i dla firmy Selve najważniejsze.

ROLETY ŻALUZJE MARKIZY PERGOLE SZCZECIN