Spin producent ☀️ Szczecin i okolice

Somfy jest naszym partnerem handlowym od wielu lat. W naszych produktach zawsze stosujemy komponenty najwyższej jakości, dlatego wiemy, że wybór napędów i sterowania Somfy  zapewni użytkownikom komfort obsługi. Poszukującym nowoczesnych technologii, przypadną do gustu intuicyjne produkty Smart Home.

Oficjalnie zostaliśmy certyfikowanym partnerem programu Somfy Expert.  Jeżeli potrzebujesz więc porady profesjonalisty, pomocy wykwalifikowanego instalatora, służymy pomocą.

Spin Somfy Expert

Inteligentne domy w trosce o lepszą jakość życia

Od 50 lat tworzymy nowe i zrównoważone rozwiązania automatyki domowej i smart home. W naszym portfolio znajduje się ponad 2 000 patentów, potwierdzających funkcjonalność i długotrwałe działanie naszych produktów. Stawiamy na doświadczenie, jakość i innowacyjne myślenie! Gwarancja Somfy to dowód naszego zaangażowania w jakość tworzonych produktów. Dłuższy okres gwarancyjny – od 3 do nawet 7 lat na flagowe rozwiązania, to większe zadowolenie użytkowników.

Gwarancja Somfy

Gwarancja Somfy

7 lat. Na napędy do rolet z serii S&SO RS 100 oraz napędy do rolet z serii Oximo WireFree RTS.

Gwarancja Somfy

5 lat. Na napędy, akcesoria, automatyka, sterowanie i rozwiązania Smart Home do rolet i okiennic, osłon wewnętrznych/zewnętrznych, pergoli, zasłon, systemy alarmowe i kamery, bramy garażowe.

Gwarancja Somfy

3 lata. Na napędy do bram wjazdowych marki Somfy, centrale sterujące, zestawy bram wjazdowych i akumulatory do napędów przeznaczonych do okiennic.

Sterowanie Somfy

TaHoma Somfy
Centrala TaHoma® switch Serce systemu sterowania
Centrala Somfy

TaHoma switch to smart centrala sterująca, która pozwala połączyć urządzenia domowe, działające w technologiach io-homecontrol, RTS oraz Zigbee 3.0 w zakresie oświetlenia. Kompatybilna z Google Assistant, Amazon Alexa oraz Apple HomeKit (dla osłon zewnętrznych wyposażonych w wybrane napędy elektryczne).

app kontrol Somfy
Możliwość tworzenia spersonalizowanych scenariuszy
app kontrol

Skorzystaj ze scenariuszy planowanych i zaawansowanych, by sterować domem automatycznie:

  • dzięki czujnikom
  • dzięki opcji terminarza
Pilot Somfy
Sterowniki, czujniki i wyposażenie Smart Home
Somfy Expert

Smartfon, asystent głosowy, przełącznik naścienny, pilot – wszystko, aby sterowanie domem było jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Wszystkie nasze rozwiązania są kompatybilne. Odkryj zalety centralizacji i sterowania za pomocą urządzeń Somfy. Aplikacja TaHoma® daje możliwość kontroli wszystkich urządzeń z domu lub zdalnie, jednym kliknięciem na smartfonie, a nawet głosowo.

Produkty Somfy

Żaluzje Somfy Spin

Napędy do osłon zewnętrznych

Inteligentne rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, czy screeny, dzięki cichym napędom i połączeniu ich z aplikacją TaHoma możesz w pełni wykorzystać ich potencjał. Montaż rolet z napędem to pierwszy krok do bardziej komfortowego życia i zarządzania swoim inteligentnym domem w prosty sposób.

Somfy Expert

Napędy do osłon wewnętrznych

Rolety i żaluzje wewnętrzne typu smart to automatyczne i wygodne zamykanie i otwieranie z poziomu aplikacji, za pomocą pilota lub nadajnika. Dzięki osłonom z napędem w lecie ochronisz wnętrze przed intensywnym słońcem, a zimą poprawisz efektywność cieplną. Elegancji każdemu pomieszczeniu nadadzą zasłony z napędem Somfy.

Somfy Expert
Rolety Somfy Spin
Bramy Somfy Spin

Bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne i trwałe rozwiązania w zakresie zautomatyzowanego dostępu dla posiadaczy domów. W ofercie Somfy znajdziesz napędy do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz do bram garażowych. Nie wysiadaj z auta, użyj pilota lub asystenta głosowego, aby otworzyć.

Somfy Expert

Rozwiązania tarasowe

Inteligentnie sterowane markizy, pergole, werandy zapewniają komfort, wygodę, ale i dodatkową ochronę dla domu. Po podłączeniu do czujnika temperatury, słońca, deszczu lub wiatru urządzenie złoży, zamknie lub otworzy się samoczynnie.

Somfy Expert
Markiza Somfy Spin
kamera Somfy

Kamery i alarmy

Oferujemy szeroką gamę systemów bezpieczeństwa do domu: alarmy do mieszkań, małych i dużych domów oraz kamery do monitoringu. W zależności od potrzeb i rodzaju instalacji, każdy znajdzie optymalne rozwiązanie. Dbamy o dane. Przesyłane strumieniowe i przechowywanie nagrania wideo są chronione i szyfrowane.

Somfy Expert

Ogrzewanie i oświetlenie 

Inteligentne rozwiązania grzewcze Somfy poprawiają efektywność energetyczną domu, zapewniając oszczędności. Stawiamy na dopasowanie systemu grzewczego do potrzeb użytkowników. Więcej światła! Somfy pomoże też stworzyć idealną atmosferę w domu dzięki inteligentnym lampom i bezprzewodowemu wyłącznikowi światła. Inteligentny system oświetlenia całego domu gwarantuje wygodę użytkowania.

Somfy Expert
Ogrzewanie Somfy
Jeśli masz pytania lub chciałbyś złożyć zamówienie, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.