Wyprzedaż tkanin roletkowych. W niesamowitych cenach, zawsze od ręki. Do wymiany tkaniny lub do nowej roletki w niskiej cenie. Zapraszamy!

Uwaga! Czyścimy magazyny-wyprzedajemy tkaniny roletkowe.

Kolekcja tkanin roletowych

Wyprzedaż dotyczy tkanin roletkowych, które wycofaliśmy już z oferty. Tkaniny są w bardzo dobrym stanie, I gatunku. Czyścimy magazyn i robimy miejsce na nową kolekcję.

Wśród tkanin wyprzedażowych znajdziecie tkaniny półprzepuszczalne, zacieniające i w 100% zaciemniające. Tkaniny z powłoką perlistą lub aluminiową, które mają wysokie właściwości odbijające. Ze względu na niską cenę i duże zainteresowanie, stany magazynowe zmieniają się każdego dnia.

Z promocji można skorzystać kupując nowe roletki w kasecie, wolno-wiszące, w systemach dachowych i wielkogabarytowych. Można również wymienić tkaninę w swoich domowych osłonach. Należy dostarczyć nam roletki a my zajmiemy się resztą. Niestety nie jesteśmy w stanie wymienić tkanin we wszystkich roletkach, są systemy których nie znamy i nie chcielibyśmy ingerować w nieznane nam technologie. Dlatego najlepiej podesłać nam e-mailem zdjęcie swojej roletki.

Wyprzedaż tkanin do roletek Szczecin
Wielkie czyszczenie magazynów

Gratką dla każdego będą tkaniny w pięknym odcieniu zieleni, bardzo modnym kolorze bieżącego roku.

Wyprzedaż tkanin niebieskich
Wyprzedaż tkanin do rolet
Wyprzedaż tkanin roletkowych

ROLETY ŻALUZJE MARKIZY PERGOLE SZCZECIN