Mikromoduły Izymo IO umożliwią zmianę sterowania urządzeniami w domu z przewodowego na BEZPRZEWODOWE, sterowane nadajnikami lub przez internet. Moduł można podłączyć do rolet, oświetlenia i innych urządzeń zasilanych napięciem 230V. Są kompatybilne z centralami Tahoma i Connexoon, które umożliwiają zarządzanie domem za pomocą smartfonu. Umożliwią przygotowanie scenariuszy i harmonogramów działania urządzeń w Twoim domu, a nawet symulować obecność, gdy jesteś na wakacjach.
Aktualizacja systemu NINA io i NINA TIMER io pozwoliła wprowadzić kilka istotnych zmian w pilotach.

1. Nowy interfejs użytkownika do sterowania oświetleniem RGB! Umożliwia kontrolowanie natężeniem światła, włączanie pozycji “my” oraz wybór jednego z 10 dostępnych kolorów – a wszystko jednym kliknięciem. Z kolei tryb “Loop” pozwala na automatyczną, płynną zmianę barwy światła.
2. Nowy interfejs użytkowania do sterowania światłem białym.
3. Funkcja “Resetuj”, daje możliwość zmiany ustawień urządzeń.
Wideomofon zapewnia proste i komfortowe sterowanie bramą, elektrozamkiem furtki oraz urządzeniami Somfy w technologii RTS bez wychodzenia z domu. Przeznaczony dla domów 1 i 2-rodzinnych. Duży, 7″, kolorowy monitor i szerokokątną kamerę z diodami LED podczerwieni i zapis zdjęć w pamięci wewnętrznej pozwalają zidentyfikować, kto znajduje się przy drzwiach lub kto chciał nas odwiedzić pod naszą nieobecność. Dodatkową zaletą wersji V300 jest możliwość sterowania z dostępem do jednego lub dwóch mieszkań. Wąska kaseta panelu zewnętrznego pozwala na montaż ma każdym słupku.

Wiele parametrów obrazu, 16 dostępnych dzwonków oraz nowoczesny design urządzenia umożliwiają dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika.