Dzięki oryginalnej koncepcji oświetlenia jako elementu wyposażenia, pergola VEGA jest unikatowym produktem: zewnętrzne światła podkreślają jej pociągającą formę i innowacyjny design.
Minimalistyczny styl i wszechstronność zastosowania łączy się z odpornością materiałów i koncepcji czystego wzoru: rynny i filary są instalowane w tej samej linii, są niewidoczne, dotyczy to również wsporników i śrub mocujących.

Pergola może być zintegrowana z systemem Zip screen, markiz bocznych i czołowych, specjalnie przystosowane słupy nośne pozwolą na całkowite ukrycie zwiniętej tkaniny. System oferuje szeroką gamę tkanin (przezroczystych, filtrujących i zaciemniających) w celu spełnienia wymagań dotyczących oświetlenia i ochrony przed wiatrem / deszczem.

Jeśli chodzi o oszczędność energii, VEGA, podobnie jak wszystkie inne produkty GENNIUS, odpowiada potrzebom klienta przez cały rok: zimą zmniejsza dyspersję ciepła i pozwala na idealną kontrolę temperatury w pomieszczeniu. Latem pergola chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV i przyczynia się do zmniejszenia przegrzania, a także zmniejszenia zużycia klimatyzacji.

Maksymalny komfort zapewnia nowoczesna automatyka: aplikacje na smartfona i tablet umożliwiają zdalne sterowanie konstrukcją, dzięki czemu klient może zamykać lub otworzyć dach przy każdej zmianie pogody. Jak wszystkie produkty Gennius, pergola vega została przetestowana i uzyskała oznaczenie CE jako gwarancję jakości.

ROLETY ŻALUZJE MARKIZY PERGOLE SZCZECIN