Profil z kołnierzem (ekstrudowany). W profilu z kołnierzem sam kołnierz został poszerzony o 2,5 mm, co daje większą tolerancję podczas pomiaru. Jednocześnie z oferty zostanie wycofany dotychczasowy profil z kołnierzem.

Nowe profile w systemie moskitier ramkowych Collar. Nowe profile posiadają odwróconą komorę pod uszczelkę…

Profil bez kołnierza (ekstrudowany). Jest to profil dedykowany do okien z okapnikiem lub do nietypowego montażu. Profil można wyposażyć w szczotkę 4,8mm x 6mm w kolorze czarnym (posiadamy również szczotkę szarą 4,8x13mm, 4,8 x 9mm czarną).
Nowe profile posiadają odwróconą komorę pod uszczelkę. Uszczelka nie jest widoczna od strony zewnętrznej. Ponadto stosowane dotychczas uszczelki będą zastąpione przez uszczelki okrągłe o jednym wymiarze i dwóch kolorach (czarnym w standardzie i w opcji w kolorze szarym).
W związku ze zmianą kształtów profili, wprowadzony został także nowy narożnik zewnętrzny z tworzywa sztucznego. Narożniki wewnętrzne pozostają te same metalowe. Pojawiły się narożniki wewnętrzne z tworzywa (jednak musimy sprawdzić stabilność moskitiery z takimi narożnikami)
Inne elementy pozostają bez zmian (szpros, haczyki, narożnik wewnętrzny).

ROLETY ŻALUZJE MARKIZY PERGOLE SZCZECIN