STYROTERM to system rolet nadstawnych stworzony z myślą o energooszczędnych rozwiązaniach. Charakterystyczna skrzynka posiada bardzo dobre parametry termiczne.

System przebadany w instytucie badawczym IFT ROSENHEIM. Badania wykazały, że proponowane rozwiązanie cechuje nadzwyczaj wysoki współczynnik przenikalności cieplnej (Usb już od 0,40 W/m²K), co plasuje ten system na pierwszym miejscu pośród innych tego typu produktów.

System STYROTERM

System STYROTERM należy do rodziny rolet nadstawnych, których montaż polega na bezpośrednim osadzeniu skrzynki na ramie okiennej za pomocą odpowiednio dobranego profilu adaptacyjnego. Profile te współpracują z większością profili ram okiennych bądź drzwiowych stolarki drewnianej, aluminiowej oraz PVC. Wykorzystanie tego typu konstrukcji pozwala na zastosowanie tego rozwiązania zarówno w obiektach nowo wznoszonych, jak również w tych istniejących podczas wymiany stolarki okiennej. Zaletą tego rozwiązania jest także możliwość wyboru sposobu rewizji od wewnątrz bądź od zewnątrz pomieszczenia. Ponadto system STYROTERM dostępny jest również w wersji dostosowanej do zastosowania konstrukcji żaluzji fasadowych. Rolety w systemie STYROTERM mogą być wyposażone w moskitierę zabudowaną w skrzynce.  Moskitiera może być zamontowana pomiędzy pancerzem rolety a oknem.

ROLETY ŻALUZJE MARKIZY PERGOLE SZCZECIN