Zadaszenie stałe, całoroczne z dachem ze szkła lub poliwęglanu. Jeżeli szukasz osłony całorocznej pergola szklana jest dla Ciebie.

Kropka nad i w ogrodzie i na tarasie, czyli … ZADASZENIA

Rozszerz swoją przestrzeń użytkową przy pomocy pergoli, wiaty samochodowej lub zadaszenia tarasu.
Ile razy pytaliście Nas o zadaszenia, które są trwałe i odporne na obciążenie śniegiem, przy czym posiadają znaczną powierzchnię? Znaleźliśmy mocne, wysokiej jakości zadaszenie samonośne. Rozwiązanie na lata, które daje Nam różne możliwości konstrukcyjne.

Każda pergola wykonywana pod konkretny wymiar. Mocna konstrukcja aluminiowa lakierowana proszkowo zgodnie z paletą RAL. System dostępny z dachem z poliwęglanu lub szkła. Całość łączona profilami i systemem rynien który pozwala odprowadzić nagromadzoną wodę do słupów nośnych. Cechą charakterystyczną a jednocześnie nowością, cechującą niniejsze dachy nieocieplane jest możliwość uzyskania większej przestrzeni niż dotychczas. Pragniemy więc zaprezentować Państwu innowacyjny system, który umożliwia uzyskanie siedmiometrowej przestrzeni pomiędzy dwoma sąsiednimi podporami. Przy głębokości do 6 metrów, niniejsze rozwiązanie umożliwia stworzenie spójnej przestrzeni bez barier i ograniczeń, zarówno pod względem komunikacyjnym jak i wizualnym. Brak ograniczeń kolorystycznych pozwala na stworzenie zadaszenia, które będzie zawsze w doskonałej harmonii z jego otoczeniem. Dla każdego z prezentowanych poniżej wariantów systemu zaplanowano możliwość montażu punktów świetlnych, które dodadzą całości uroku i blasku.
Prezentowane przez nas zadaszenia nieocieplone charakteryzują się w zależności od wybranego wariantu następującymi cechami.

CLIMALUX

pergola całoroczna poliwęglan spin szczecin

Osiąga głębokość do 4,0 m, a wraz z okapem głębokość 4,5m. Dostępny w określonych, standardowych wymiarach, prosto z magazynu dzięki temu jest dostępny najszybciej. Spadek zadaszenia waha się w granicy od 5 do 10 stopni, w standardzie 8 stopni. Zadaszenie dostępne z płytami komorowymi 16mm lub 8/10 mm lub ze szkłem bezpiecznym wielowarstwowym. „Od ręki” dostępny w kolorze białym i szary antracyt. Dodatkowo w 8 kolorach standardowych oraz innych kolorach z palety RAL oraz strukturalnych za dodatkową dopłatą. natomiast punkty świetlne znajdują się pod krokwiami. Konstrukcję pokryć można za pomocą płyt komorowych o grubości od 8 do 16mm lub szkłem wielowarstwowym. Przyjazny dla budżetu i prosty system.

CLIMAX

zadaszenia stale spin szczecin

Całkowicie „szyte na miarę” zadaszenie dostępne z płytą z tworzywa sztucznego o grubości 16mm lub 32mm i przeszkleń lub szkła bezpiecznego wielowarstwowego. Maksymalna głębokość do 6 m. Kolorystyka identyczna jak w modelu Climalux. Nachylenie konstrukcji zmienne w zakresie od 5 stopni do 45 stopni.

CLIMAX PANORAMA

zadaszenie basenu spin szczecin

Trzecia wersja zadaszenia, dzięki zastosowaniu rynny o wspomnianej już 7 metrowej szerokości, umożliwia zadaszenie znacznej powierzchni bez konieczności stosowania podziałów. Rynna posiada zintegrowane oświetlenie LED. Zadaszenie do płyt komorowych 16mm lub 32mm lub do szkła bezpiecznego wielowarstwowego. Głębokość przy konstrukcji ze stalowym wzmocnieniem może wynieść 6m. Zadaszenie posiada spadek od 5 do 20 stopni.
Zadaszenia tarasowe posiadają certyfikat CE zgodnie z EN 1090-3:2009.

Pergolę obejrzysz na żywo na naszej ekspozycji, dostępna każdego dnia, w lecie czy zimie.

ROLETY ŻALUZJE MARKIZY PERGOLE SZCZECIN