Odkryj naszą kolekcję pergol podczas PergoWeek!

Zapraszamy Cię do naszej firmy w dniach 18-23 marca na dni otwarte, codziennie od 7:30 do 18:00 (w sobotę od 10:00 do 18:00)

Spotkajmy się by porozmawiać o zadaszeniach tarasowych i osłonach przeciwsłonecznych. Z nami stworzysz bezpieczne i funkcjonalne miejsce do odpoczynku w ogrodzie. Dodasz uroku swojemu ogrodowi, budując elegancką przestrzeń na tarasie. Już dzisiaj możesz odmienić wygląd swojej przydomowej strefy komfortu i powiększyć swoją przestrzeń domową, tworząc miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu. Spędź tegoroczne lato pod pergolą, w piękne poranki i w niepogodzie, zadaszenie umożliwi Ci korzystanie z tarasu o każdej porze roku.

Podczas PergoWeek czekają na Ciebie najlepsi doradcy, którzy o pergolach tarasowych i markizach, wiedzą wszystko. Podczas PergoWeek czekają na Ciebie wyjątkowe oferty i olbrzymia, otwarta przestrzeń i na pewno największa ekspozycja zadaszeń tarasowych w okolicach Szczecina.

Znajdziesz u nas pełnowymiarowe zadaszenia naszej produkcji, jak również pergole i markizy najlepszych producentów branży osłonowej, w tym Tarasola, Selt i Lewens. Wśród naszych propozycji tarasowych znajdziesz balustrady, markizy balkonowe i boczne.

Oprócz technik osłonowych tarasu, oferujemy osłony przeciwsłoneczne i przeciwdeszczowe. Od lat produkujemy rolety zewnętrzne i bramy rolowane do garaży, jak i do zastosowań przemysłowych. Nasze portfolio to również: moskitiery okienne i drzwiowe. Do zastosowań wewnętrznych polecamy roletki tkaninowe, plisy, żaluzje poziome: aluminiowe i drewniane, żaluzje pionowe zwane verticalami oraz rolety rzymskie, karnisze elektryczne do zasłon i wiele, wiele innych…

Czekamy na Was i na piękną pogodę. Zapraszamy!

 

promocja pergole zadaszenia markizy Spin Bobko Szczecin