Teraz możesz nabyć nowe lamele do żaluzji pionowej  (Verticale) po atrakcyjnej cenie – *zaledwie 1 złoty za metr bieżący. To doskonała okazja, aby odświeżyć swoje żaluzje i przywrócić im pełną funkcjonalność, nie obciążając swojego portfela. Jednak pamiętaj, że oferta ta jest ograniczona czasowo i dostępna tylko do wyczerpania zapasów na naszym magazynie.

Wyjątkowa promocja!

  • Nowe lamele 89 mm i 127 mm
  • Dostępne pasy w dowolnej długości
  • Bogata paleta kolorów
  • Szybki termin realizacji
  • Możliwość dokupienia elementów wertykali: obciążników, wieszaków

Nowe lamele będą wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałość i wytrzymałość. Bez względu na rodzaj żaluzji, które posiadasz, nasze pasy są uniwersalne i będą pasować do większości systemów.

Wymiana tkaniny, pozwoli Ci, łatwo i szybko przywrócić świeżość Twoim żaluzjom, dając im drugie życie. Dodatkowo, dzięki niskiej cenie, możesz zaoszczędzić pieniądze, które mogą być przeznaczone na inne potrzeby.

Nie przegap tej wyjątkowej promocji! Skorzystaj teraz i ciesz się nowymi pasami do żaluzji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług. Jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc Сi w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojego domu czy biura. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

promocja żaluzje pionowe Spin Szczecin

ROLETY ŻALUZJE MARKIZY PERGOLE SZCZECIN