Prezentujemy Zip Screen heroal VS Z EM jako nowe rozwiązanie do zewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej  w wersji bezinwazyjnej.

Zewnętrzna ochrona przed słońcem jest zdecydowanie skuteczniejsza w stosunku do wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych. Jest skuteczna w walce z wysokimi temperaturami. Propozycja Heroal będzie szczególnie istotna dla użytkowników budynków, w których z jakiegoś powodu nie ma możliwości zamontowania systemu bezpośrednio do ramy czy ościeżnicy, jakakolwiek ingerencja jest zabroniona.

System tekstylny Zip Screen heroal VS Z EM (Easy Mount) można zamocować do ramy okiennej bez specjalnych narzędzi dzięki systemowi zacisków. Zip screen tworzy sztywną ramę, którą nakładamy i mocujemy na ramie za pomocą wzmocnionych haków.  Silniki sterujemy elektrycznie, a napędy solarne  z odbiornikiem radiowym nie wymagają podpinania przewodów zasilających. Montujemy i  działa. Uchwyty rolety dostępne do wszystkich standardowych okien z aluminium, tworzywa sztucznego lub drewna czynią z systemu uniwersalną osłonę tekstylną przed słońcem, którą można łączyć również z ochroną przed owadami czy pyłkami.

Dzięki znanemu już systemowi mocowania tkaniny w prowadnicy, zwanego zipem, zyskujemy osłonę która ściśle pracuje w prowadnicy ślizgowej i zyskuje odporność wiatrową do 65 km/h. Szeroki wybór materiałów tekstylnych, kolorów skrzynki i prowadnicy heroal VS Z EM pozwala optymalnie dopasować produkt do stolarki.

Główne zalety samonośnego systemu Zip Screen VS Z EM

  • Zaciskowy ekran tekstylny z odporną na wiatr prowadnicą suwakową
  • Bogaty wybór spośród ponad 250 materiałów tekstylnych
  • Możliwość zintegrowania ochrony przed owadami i pyłkami
  • Montaż na zacisk od wewnątrz bez specjalnych narzędzi
  • Do wszystkich powszechnie dostępnych okien z tworzywa sztucznego, aluminium i drewna
  • Brak konieczności stosowania dodatkowego zasilania elektrycznego dzięki modułowi solarnemu
  • W razie potrzeby możliwość ładowania akumulatora modułu solarnego przez USB
Więcej szczegółów Zip Screen  przeczytaj tutaj – heroal VS Z EM
heroal Zip Screen

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

ROLETY ZEWNĘTRZNE ŻALUZJE FASADOWE SZCZECIN