Smart home zasilany energią słoneczną? Spin przedstawia Oximo Solar io – innowacyjny napęd solarny do rolet zewnętrznych od Somfy.

Oximo Solar io od Somfy 

To zestaw, który składa się z napędu rurowego, akumulatora i panelu słonecznego. Podobnie jak Oximo wirefree RTS został stworzony by ograniczyć zużycie energii elektrycznej, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu w domu. Nowy napęd do rolet zewnętrznych wykorzystuje do działania światło dzienne, magazynuje energię i pracuje w nowej, dwukierunkowej technologii radiowej Somfy IO. System radiowy który umożliwia wzajemną komunikację między urządzeniami. Pozwala sterować urządzeniami domowymi przez Internet, za pośrednictwem komputera, tabletu, czy smartfonu.

Oximo Solar io to bardzo wydajny napęd, zasilany światłem naturalnym, niezależnie od pory dnia oraz panującej pogody (akumulator zasila napęd do 45 dni bez żadnego światła, napęd i akcesoria posiadają 7-letnią gwarancję). Ekosystem Oximo Solar io jest zaprojektowany z myślą o środowisku, spełnia warunki programu ACT FOR GREEN.

Napęd solarny do rolet zewnętrznych Spin
Zalety produktu:
 • GWARANCJA OSZCZĘDNOŚCI CZASU Czas montażu rolety z napędem słonecznym jest o 3-4 razy szybszy niż standardowej.
 • GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI Jeszcze bardziej niezawodna niż zwyczajna roleta, nie potrzebuje pełnego światła słonecznego do funkcjonowania. Nie jest zależna od spadków mocy.
 • BEZPIECZNA INSTALACJA Aplikacja „Solar BY Somfy” gwarantuje udaną instalację.
 • NIEINWAZYJNA INSTALACJA Brak potrzeby przewiercania ścian pod instalację elektryczną.
 • SŁONECZNY Zasilany panelem słonecznym, pracuje autonomicznie nawet w przypadku awarii zasilania w domu.
 • NIEZAWODNY Nawet bardziej niezawodny niż zwykła napędzana elektryczna roleta, nie potrzebuje pełnego światła słonecznego aby funkcjonować.
 • SZEROKI WYBÓR STEROWANIA Produkt jest kompatybilny z inteligentną centralą TaHoma oraz wieloma pilotami.
 • STERUJ ZDALNIE Za pomocą aplikacji możesz sterować napędem z dowolnego miejsca.
 • INTELIGENTNY NAPĘD Ten produkt wysyła informacje zwrotne o stanie napędu oraz wykonaniu poleceń.
 • ŁAGODNE OTWARCIE I ZAMKNIĘCIE Łagodne otwarcie i zamknięcie przedłuża czas funkcjonowania rolety.
 • ACT FOR GREEN Ten produkt posiada oznaczenie ACT FOR GREEN, inicjatywy Somfy mającej na celu zmniejszenie wpływu produktu na środowisko pod 5 kryteriami: konsumpcją energii, materiałów, użytej elektroniki, długości funkcjonowania oraz opakowań.

Przypominamy o tym, że Spin jest oficjalnym certyfikowanym partnerem programu Somfy Expert.  Jeżeli potrzebujesz więc porady profesjonalisty, pomocy wykwalifikowanego instalatora, służymy pomocą. Masz pytania lub chciałbyś złożyć zamówienie, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Spin Somfy Expert

ROLETY ŻALUZJE MARKIZY PERGOLE SZCZECIN