Archiproducts 2022

Wyjątkowa pergola Sunlight zdobyła prestiżową nagrodę Archiproducts Design Award 2022, coroczny konkurs, który celebruje doskonałość w świecie designu. Ze swoją oranżerią Sunlight, nasz partner KE wyróżnił się wśród najlepszych zgłoszeń roku w kategorii Outdoor, ze specjalnym wyróżnieniem w kategorii „Sustainability”.

Spin gratuluje całemu zespołowi KE zwycięstwa! Wspaniały produkt godny każdej nagrody.

Konkurs Archiproducts Design Award 2022

Jury składało się z międzynarodowego panelu wybitnych profesjonalistów, w tym architektów, projektantów, dziennikarzy, fotografów i dyrektorów kreatywnych.

Ocenili ponad 800 zgłoszeń i wybrali najbardziej innowacyjne pomysły. Szukali projektów zbudowanych w zgodzie z obowiązującymi trendami i odpowiadającym wymaganiom nowoczesnej architektury, jak również produktów które wpiszą się  w przestrzenie mieszkalne i komercyjne.

Zalety pergoli Sunlight na tle konkurencji

Zdaniem jury, ich uwagę przykuł nie tylko design, ale także technologia, funkcjonalność i ekologiczny duch Sunlight.

Produkt o czystym i prostym designie. Sunlight jest niezwykle wszechstronny i można go „szyć na miarę”, co czyni go idealnym połączeniem wygody w pomieszczeniach i naturalnego piękna na zewnątrz.

Główną innowacją Sunlight jest dach ze szkła laminowanego o grubości 10 mm. Składający się ze schodkowych uchwytów szklanych wykonanych z aluminium, które pozostawiają wystarczającą powierzchnię dla części szklanej. Dach dostępny w dwóch różnych wariantach: przezroczystym lub mlecznym- białym. Sunlight to rozwiązanie, które wnosi do pomieszczenia jasność. Jest jak ogród zimowy.

Jego parametry:
Maks. szerokość: wersji wolnostojącej 6 m, wysięg 4.5 m.

Sunlight to coś więcej niż tylko pergola

KE SUNLIGHT to ogród zimowy, pomieszczenie zewnętrzne zaprojektowane w celu przeprojektowania przestrzeni zewnętrznych w idealnej symbiozie z otoczeniem, tworząc nowe poczucie przestrzeni i rewolucjonizując koncepcję komfortu i naturalnego światła o każdej porze roku.

SUNLIGHT można zintegrować z kilkoma rodzajami zamknięć, oknami przesuwnymi 3-way Line Glass lub systemem żaluzji pionowych Vertika Sunlight.

Pergola Sunlight ma za zadanie dobrze spisywać się w niesprzyjających warunkach pogodowych: wiatroszczelność i ochrona przed deszczem Jest również w stanie zagwarantować odporność na obciążenia w przypadku śniegu. Sunlight staje się elementem wyposażenia tarasu i pozwala cieszyć się świeżym powietrzem nawet zimą.

Zainteresowanych tym tematem zapraszamy do lektury naszego poprzedniego bloga „Jak wybrać zadaszenie na taras?

Więcej informacji na temat pergoli znajdziesz tutaj „Pergola tarasowa„.

Кażde zamówienie kalkulowane jest odrębnie według życzeń i potrzeb Klienta. Zapytaj nas o koszt pergoli, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

ROLETY ŻALUZJE MARKIZY PERGOLE SZCZECIN